Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Добре Дошли в Secret-World - един необятен и завладяващ магически свят. Моля, регистрирайте се за да намерите много приятели, да се забавлявате и най-вече да получите достъп до вълнуващата ни онлайн РП игра.

Очакваме Ви!
Secret World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексDaily prophetПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ОБЕЩАНИЕ..

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Лириана Форкънтър
Директор; преподавател по "Способности"; рък-л на дом Флемио
Лириана Форкънтър


Брой мнения : 431

Трезор
Оставаща сума: 750

ОБЕЩАНИЕ.. Empty
ПисанеЗаглавие: ОБЕЩАНИЕ..   ОБЕЩАНИЕ.. EmptyЧет Сеп 30, 2010 6:46 pm

Ох, тъпото нещо се изтри, а почти го бях написала... -.- Уф... По дяволите... -.- Сега надали ще го напиша толкова хубаво както исках... "хубаво" не ми пасва хич с думите ми, но съм сигурна, че сега вторият път ще стане ужасно, много по-набързо и нескопосано... =( :| Та така... нека започна...

Дължа ви едно голямо извинение. Както и благодарност. И двете за това, че издържахте на всичките чаканици и не спряхте да посещавате форума винаги, когато можехте... И за това, че продължихте някак си да си поддържате интереса си около форума, макар че ние не правехме нищо спрямо това... нищо, за да ви задържим тук. И вие все пак останахте. Говоря най-много за Шиел, Джин и Елвира. Трите момичета, които са тук и до сега, активни до колкото форумът позволява. Вероятно има и други, които са били с интерес, да не кажа голям интерес, ала бързо-бързо са се изпарили като са видели, че от страната на админството няма особено дейвтие. И не искам да си мислите, че форумът не ми е скъп, не ми пука или не ми се занимава. Цяло лято съм търчала насам-натам, а сега като съм седми клас дори не знам кога какво да правя... Кога да уча, кога да седя на компютъра. Просто време за форуми не остава. Ако можех би напуснала навсякъде, абсолютно навсякъде, единствено и само без Сикрета. Този форум ми е толкова скъп, че си нямате и на представа. Тук съм от създаването му, бих останала и до последният му час. Невероятно скъп, винаги ще е до сърцето ми. Още от както бе изцяло на ХП тематика точно аз във всеки един момент съм се борила със зъби и нокти за това място, опитвала съм се да измислям нови неща, да правя всичко с цел да задържа интереса на потребителите, да привлеча нови. Но все нещо куца. Не знам какво е то дори и сега... След като сменихме тематиката, като едва убедих другите админи, когато въпросните други напуснаха, когато Моника се върна... винаги съм изпитвала невероятни чувства към този форум, винаги ми е бил присърце. И сега ми се реве, буквално в следващите минути очаквам очите ми да наводнят стаята. Супер гадно ми е, че нямам време, че имам хиляди други неща с които да се занимавам, че за форуми не остава никакво време. Колкото и да ме боли, дори и за този. И все пак, реалният ми живот ми е по-важен от който и да е било форум...
Сигурно вече сте се отчаяли, та нека си го кажа направо. Форума вече не е същият. Въпреки всичките "ей сега"-та, които казвахме, никоя от едите ни не можа да се реализира "ей сегичка". И, честно, точно в последно време, говоря за наистина най-последното време, предшните една или две седмици с Моника (Касиопея) сме измислили невероятно много неща, интересни, поне според нас, такива, които ще успят да грабнат вниманието ви... Но от къде да вземем време? Признавам, идеите чакаха само мен, просто да седна и да ги напиша. Но сред всичките седмокласни глупости, как. Няма шанс. Събота и неделя също са ми безобразно запълнени... Едва успявам да смогна, да си почина дори не остава време. И колкото и да ми е мъчно, бавно и мъчително аз просто си стоях и чаках... и вината е изцяло моя. Не обвинявам никого. Абослютно никого друг. Само себе си. Аз съм виновна за миналите и предстоящите събития около този форум в близко време и поемам всичките обвинения, нападки... цялата вина. Благодаря на всички, благодаря на тези тримата гореспоменати и на останалите, които съумяха да изтърпят глупостите (тоест бездействието) ми. И искренно съжалявам за всичко което направих, за това, което възнамерявам да кажа сега. Знайте, че имате пълното право да си излеете яда на мен, но само и единствено на мен, не на Моника (въпреки че и тя няма време от учене и такива неща, предпочитам да поема вината върху себе си, чувствам се длъжна). Та, ето... Някак си ще успя да го кажа.

Форума се затваря. Няма да казвам "окончателно", "завинаги" и други такива глупости, защото съм обещала пред мен самата, пред Моника, а сега обещавам и на вас... Обещавам, че форума ще се върне. Ще го има. Обещавам лично аз да се погрижа този форум да има бъдеще. Да го издигнем на върха, където му е мястото. Да реализирам всичко това, което сме измислили, а под "всичко" имам предвид буквално ВСИЧКО, защото ние измислихе невероятни неща, неща, които друг форум не е виждал. Обещавам. Не знам дали ще бъде възможно това да стане преди края на учебната година, преди май месец, преди да ми минат изпитите. Защото за мен е наистина важна година и предпочитам да обърна внимание на реалния живот. Не искам да ви давам напразни надежи, за това ви казвам този срок - началото на другата лятна ваканция. Знам, струва ви се ужасно далеч, но времето ще мине. Надявам се, ще мине и ще си замине бързо, а хубавите неща ще настъпят отново. Колкто и да искам да се случи така, не мога да съм сигурна, че ще мога да започна по-рано от май или юни месец. Бих искала, ала ми се вижда 97% невъзможно... а за останалите 3%... е, надявайте се, три все пак е щастливото число, поне аз винаги съм вярвала във вълшебната тройка. ((: Но все пак... рано или късно... Обещавам, че форума ще го бъде. Ще се завърнем с много нови неща. Наистина. Обещавам. :]

ПП. Форума няа да бъде трит, нито частица от него, защото всичко ще се върне, рано или късно.
Върнете се в началото Go down
Елвира Еленхел
Първокурсник - Флемио
Елвира Еленхел


Брой мнения : 1020

Трезор
Оставаща сума: 750

ОБЕЩАНИЕ.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОБЕЩАНИЕ..   ОБЕЩАНИЕ.. EmptyПет Окт 01, 2010 8:24 pm

Калина! Ще те убия! Няма да говориш такива глупости... моля те. Недей. Не че имам представа какво имаш предвид под "затваряне", но просто не го прави. Аз ще ти помагам, ще ви помагам, с каквото и да е, ще се опитам да ви помогна. А... Нали поне игричките ще си останат отворени, все пак, от време на време, някой пише... и така.

П.П. Май не ми е мястото да пиша тук, но не ми се ходи чак до флууда.
П.П. 2 Спокойно, ей сега ще отида и във флууда да ти се моля на колене. ;дд
П.П. 3 Аз като бях седми клас не бях чак толкова заета... За Бога, само аз ли не съм си давала никакъв зор и не съм се трудила?! Толкова ли съм... Не знам, и аз не знам. ;дд Ама съм в НПМГ. ;Р
П.П. 4 Аз защо все си мислех, че ти си колкото мен?! А сега се оказва, че си с две години по-малка... о.О
П.П. 5 Май много послеписи станаха... ;дд Отивам във флууда. angel
Върнете се в началото Go down
http://the-lost-academy.forumotion.com/forum.htm
Лириана Форкънтър
Директор; преподавател по "Способности"; рък-л на дом Флемио
Лириана Форкънтър


Брой мнения : 431

Трезор
Оставаща сума: 750

ОБЕЩАНИЕ.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОБЕЩАНИЕ..   ОБЕЩАНИЕ.. EmptyНед Окт 03, 2010 3:41 pm

Добре, май не ме разбрахте. хд

Значи, форума ОСТАВА! *естествено не се радвайте прекалено, понеже следва и 'но' хд* НО, няма и да работи. Поне в близките месеци форума няма да действа като хората, няма да има почти никаква реакция или действие от администраторския екип. И също така - промени в него НЯМА да има. Знам колко хубаво звучи да се добави още някой модератор или админ, който да върти всичко, ама появрвайте - сам човек не става. Не за друго, какзвам го от собствен опит, и аз не можех без подкрепление..
Та, в обши линии:
*екипът остава същият и няма да се пипа поне докато дорумът не се задейства наново;
*форумът ще започне отново да функционира като хората най-рано след 30 Май, когато минат изпитите;
*нищо по форума няма да се пипа - нито игрите и дискусиите, нито Роу Плей зоната ще бъдат изтрити;
* от горното би следвало да си извадите извода, че бихте могли да пишете във флууда, игричките, пък ако щете и в РПтемите колкото искате... но всичко ще става извън истинската иогра, ще го правите само за кеф и удоволствие (а и за моя най-голяма радост, защото ще съм невероятно шастлива ако има хора, които пак влизат предвид обстоятелствата...)

Форумът, аз лично ще се погрижа и ще работя по всичко, надявам се тогава и с помощта на нов, разширен екип, ЩЕ заработи. И то как - с хиляди нови идеи, обзалагам се, че такова нещо няма да сте виждали до този момент... Просто ще се наложи да отложим всичко до края на Май месец. Тогава вече ще съм свободна и ще имаме цялото време на света. :]]] Обещавам ви, че когато ми минат така важните (и досадни! -.-) изпити ще видите форума да свети в ново лице... =}
Върнете се в началото Go down
Артикос Авъншайн
Зам.директор; преп-л по Трансфигурация; рък-л на дом Аква;
Артикос Авъншайн


Брой мнения : 92

Трезор
Оставаща сума: 750

ОБЕЩАНИЕ.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОБЕЩАНИЕ..   ОБЕЩАНИЕ.. EmptyСъб Яну 08, 2011 11:23 pm

Важно! Погледни:

Хора, в края на учебната (истинската, в реалния живот) година, някъде края на юни, форумът отново ще се задейства с пълна мощ! Хубаво е да си оставяте скайповете или пък мейлите си, които редовно да проверявате. Ако има потребители, които не са си правили герой, но форумът (колкото и западнал да е вмомента) им е харесал като цяло - не е нужно сега да си правите герой. Просто си поствайте в тази тема, примерно скайповете или пък ми ги пращайте по ЛС. Всъщност, няма значение на кой ще ги пратите - на мен или на Лариана. Искам ви ги, за да мога да ви съобщя, когато форумът просъществува отново.
Пиша навсякъде, за да може да се види от всички ви. А и в тази тема, защото на практика тя е навсякъде по незнайна причина.
Върнете се в началото Go down
http://www.secret-world.forumotion.net
Никалъс Дийн
Преподавател по Отвари;
Никалъс Дийн


Брой мнения : 31

Трезор
Оставаща сума: 750

ОБЕЩАНИЕ.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОБЕЩАНИЕ..   ОБЕЩАНИЕ.. EmptyЧет Май 19, 2011 8:04 pm

Нямам търпение форума да се отвори наново. Пишете ми на скайп billy_bob_94, а ако ме няма или не отговарям - на имейл bobo_pavlovo@abv.bg
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ОБЕЩАНИЕ.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ОБЕЩАНИЕ..   ОБЕЩАНИЕ.. Empty

Върнете се в началото Go down
 
ОБЕЩАНИЕ..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Secret World :: Начало :: Начало :: Начало-
Идете на: